Dámské střihy

Dámské střihy

Stříháme vlasy všech délek, hustot a kvalit. Střihy se snažíme doladit k dokonalosti a hlavně spokojenosti každé z vás. Stříháme střihy sportovní, extravagantní, elegantní, klasické… Naše kadeřnice procházejí každoročně školeními, aby právě Vám mohli nabídnout nejnovější trendy.

Pánské a dětské střihy

Pánské a dětské střihy

Jsme velmi potěšeni, že i v dnešní době si i pánové najdou chvilku na to zušlechtit své kadeře. Můžeme nabídnout stříhání klasické, ale i pro řadu zákazníku střihy kreativní a bláznivé. Kadeřnice v našem salonu vám rádi vyrobí i různé ornamenty, které jsou ve velké oblibě hlavně u malých klientů.

Česání společenských účesů

Česání společenských účesů

Češeme drdoly, výčesy, vlny… Každá slečna, dáma i paní si u nás může nechat učesat společenský účes, ve kterém se bude cítit vyjímečná a neodolatelná. Jsme velmi potěšeni, že i ve svatební den vám můžeme být nablízku a udělat Vám účes Vašich snů.

Barvení a tónování

Barvení a tónování

Barvíme značkami LOREAL a MATRIX. Jsou to značky, které jsou již mnoho let na našem trhu řezené mezi nejvyšší kvalitu. Od nového roku jsme rozšířili naší řadu barvení a tónování o barvy INOA. Vytvářejí naprosto přirozený odstín, který podtrhuje Vaši přirozenost. Kryjeme do 100% šedivých a bílých vlasů. Tónujeme tón v tónu. Vracíme vlasům lesk a krásu.

Melíry a odbarvení

Melíry a odbarvení

Nelíbí se Vám vaše barva? Nepovede se pokus o nový odstín? Nevadí, můžeme to technikou gumování odstranit, aniž bychom poškodili vlas. Melíry navíc můžou přirozeně prosvětlit váš odstín, aniž by se vlasy kompaktně nabarvily. Nejčastější a nejhezčí je kombinace proužků a přelivu.

Regenerace

Regenerace

BRAZILSKÝ KERATIN je dlouhodobá výživa, kterou Vám váš kadeřník zapracuje do vlasů a zažehlí titanovou žehličkou. Poté se musí používat výrobky určené k udržení keratinu ve vlasu co nejdéle.